Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wywiady z pracownikami UJ

O wyborze swojej ścieżki zawodowej, fascynacji nauką, codziennych wyzwaniach związanych z prowadzeniem badań i dydaktyką, opowiadają pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zachęcamy do wysłuchania ich relacji.

Zobacz video galerię

Wywiad z Dr hab. Sebastianem Glattem, Liderem grupy badawczej Maxa Plancka w Małopolskim Centrum Biotechnologii - "Co Pana Profesora fascynuje w nauce i dlaczego warto się nią zajmować"?

Wywiad z Dr Przemysławem Pałką z Wydziału Prawa i Administracji - "Co Pana Doktora fascynuje w nauce i dlaczego warto się nią zajmować?"

Wywiad z Dr hab. Anną Niedźwiedź, prof. UJ z Wydziału Historycznego - "Na czym polega praca antropologa w społeczeństwie i jakimi problemami naukowymi może się zajmować?"

Wywiad z Prof. dr hab. Barbarą Michalak-Pikulską z Wydziału Filologicznego - "Co Panią Profesor fascynuje w nauce i dlaczego warto się nią zajmować?"

Wywiad z Dr hab. Sebastianem Glattem, Liderem grupy badawczej Maxa Plancka w Małopolskim Centrum Biotechnologii - "Co jest najważniejsze i co najbardziej pomaga, a co przeszkadza w rozwoju kariery naukowca?"

Wywiad z Dr Przemysławem Pałką z Wydziału Prawa i Administracji - "Co jest najważniejsze i co najbardziej pomaga, a co przeszkadza w rozwoju kariery naukowca?"

Wywiad z Dr hab. Anną Niedźwiedź, prof. UJ z Wydziału Historycznego - "Co jest dla Pani Profesor najważniejsze w karierze naukowej? Jak rozwijała się w Pani przypadku?"

Wywiad z Prof. dr hab. Barbarą Michalak-Pikulską z Wydziału Filologicznego - "Czy współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym i praca dydaktyczna pomagają w pracy naukowej?"

Wywiad z Dr hab. Sebastianem Glattem, Liderem grupy badawczej Maxa Plancka w Małopolskim Centrum Biotechnologii - "Czy współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym i praca dydaktyczna pomagają w pracy naukowej?"

Wywiad z Dr Przemysławem Pałką z Wydziału Prawa i Administracji - "Czy współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym i praca dydaktyczna pomagają w pracy naukowej?"

Wywiad z Dr hab. Anną Niedźwiedź, prof. UJ z Wydziału Historycznego - "W jaki sposób współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym pomaga w pracy naukowej?"

Wywiad z Prof. dr hab. Barbarą Michalak-Pikulską z Wydziału Filologicznego - "Co jest najważniejsze i co najbardziej pomaga, a co przeszkadza w rozwoju kariery naukowca?"